Liveauktion pågår

Important Spring Sale | Dag 1: Konsthantverk, silver & smycken

Liveauktion pågår

Följ auktionen online

Goyard, väska, "Vendome".
2m 16s
Goyard, väska, "Vendome".
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
6m 16s
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1930-tal.
10m 16s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch vitguld med smaragd och  diamanter.
12m 16s
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

391. Petter Eneroth, kaffekanna, silver, Stockholm 1787. Gustaviansk.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Fair warning
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK