Kommande liveauktioner

Vas omkring 1900 Britannia-metall.
3m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Abbe, "Mulen vinterdag".
5m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar ett par Fritz Hansen Danmark 1900-talets mitt.
7m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par  USA sent 1900-tal.
9m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil signerad.
11m
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampor ett par IKEA sent 1900-tal/2000-tal.
13m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK