Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
< 1m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2m 50s
Jörgen Waring, "Triangel".
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
6m 50s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
8m 50s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
10m 50s
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK