ÅNGMASKIN TILL BÅTMODELL, Stuart 2-cylinder, 1900-talets andra hälft.

Delvis bemålad metall. Broschyr och propeller medföljer. Höjd ca 14 cm.

Slitage. Ej fullständigt genomgången samt ej funktionstestad.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt hos Eskader, Stockholm.

Utropspris
1 500 SEK