ANNE NILSSON, ljusstakar, ett par, glas, "Celeste", Orrefors, 2000-tal.
Skaft i matteratblått glas med dekor av prickar, Fot och ljuspipa i klarglas. Signerade AN.MK och AN.NG. Etikettmärkta. Höjd 37 cm.
Smärre slitage.