DIVERSE KOPPARKÄRL, 3+1 st 1800-tal.

Två kaffepannor i koppar en från HMS Gudur, märkt. Höjd 20-25 cm.
Kopparkanna, höjd 35 cm.
Mjölkkanna i metall. Märkt Karlskrona Mejeriförening. Höjd 26 cm.

Märken. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK