TRUMPET, Indiana Elkhart, 1900-talets mitt.

Serienummer 56026. American Cup -munstycke, 15 B. Fodralens storlek 14 x 52 x 27 cm.

Anlöpningar, ställvis hårt slitage. Ej funktionstestad. Fodralen med ytskador och fläckar.

Utropspris
150 EUR