DOCKVAGN, DOCKA, TREHJULING och GUNGHÄST, 1950-60-tal.

Sittdockvagn, l 65. Gunghäst i bemålat trä, l 64. Trehjuling med cykelkorg.

Skador, ommålade delar, slitage.

Utropspris
800 SEK