MATBORD och STOLAR 4 st gustaviansk stil 1900-talets mitt
Vitlackade, stolar med uppsvängd genombruten rygg med kopplat spjälknippe stoppad lös sits, runt bord med två iläggsskivor à 50 cm vardera, diameter 109, höjd 74 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.