TESKEDAR, silver, 4 st Moskva och 1 st Ivan Vasilyevich Kozin, Kostroma, Ryssland 1908-26.

Teskedar med vridna skaft, graverad dekor. Längd ca 14 cm. Totalvikt 89 g.

Smärre intryckningsskador. Sliten förgyllning. Anlöpningar.

Utropspris
150 EUR