WILLIAM "BILL" HANNA & JOSEPH BARBERA, filmceller, 2 st,Hanna-Barbera,Original Handpainted Priduktion Cel, signerade.

"Yogis Great Escape" och "Quickdraw, Baba, Huck Hkii". Dagmått 23,5 x 29,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK