Två kvadratiska 'Domino' fat, en med stämpel verksam 1940-1970, den andra med otydlig senare stämpel. Längd ca 20 cm. Rund 'Silur' fat med tryckt stämpel. Diameter ca 19,5 cm. Rund fat med relief dekor, signerad 'Stig L' med studiohanden, 1960-tal. Diameter ca 20 cm.
En av 'Domino' fat med mindre nagg. Bruksslitage.