ACTION FORCE/GI JOE, 32 delar, Hasbro, 1980/90-tal.

Bestående av bland annat Mobile Command Center, Tomahawk, Dreadnok tricycle, Cobra Pogo, AWE Striker samt 20 stycken figurer med en mängd tillbehör och en mängd bruksanvisningar. Längd 10-70 cm.

Skador. Slitage. Flertal delar och tillbehör saknas, ej kompletta.

Utropspris
2 000 SEK