SERVISDELAR, 15st, "Pyro Brun", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

"Pyro Brun", stekfat modell nr 18, stekfat modell nr 17 2st, stekfat modell nr 16 3st, pajform modell nr 26, pajform modell nr 27, gratineringsform modell nr 184, gratineringsfat modell nr 10, gratineringsfat modell nr 46, pajform modell nr 20, gratineringsfat modell nr 4 3st.

Slitage. Repor. Smärre missfärgningar. Krackeleringar. Smärre nagg.

Utropspris
1 200 SEK