SAMLING GAME & WATCH OCH HANDSPEL, 15 stycken, 1980/90-tal.

Bestående av Game & Watch: Tropical Fish, Mickey Mouse, Parachute, Octopus, Super Mario Bros crystal screen, Snoopy panorama screen samt Marios cement factory. Blandade spel Bandai Ghost House, Konami Turtles II, Frog Prince and the witch, Casio star invader, Bandai spacehawk 50 samt Mini arcade Hunting och Submarine.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK