MATSERVIS, 65 delar, porslin, "Clair de Lune", Rörstrand.
Vitglaserad med ränder i lysterglasyr. 15 mattallrikar, 13 djupa tallrikar, 14 förrättstallrikar, 14 assietter, 2 kannor samt 7 uppläggningsfat och skålar i olika storlekar.
Några med nagg och stötskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.