Bägare GAB, 1913. Bägare K Andersson, 1918. Skål K Andersson, 1933. Skål, ADG, 1917. Skål K Andersson, 1931. Bägare, TESI, Göteborg, 1966. Gallerskål, svenska importstämplar. 3 delar nysilver medföljer.
Slitage.