LEGO, TECHNIC, "Barcode multi-set" 8479 samt "Space shuttle" 8480, Danmark, 1990-tal.

Brutna originalförpackningar. Mått 53 x 38 cm.

Förpackningar med slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK