Tsar Nikolaj II, Tsaritsan Alexandra Feodorovna, Änketsaritsan Maria Feodorovna, Storfurst Wladimir Alexandrovich, Storfurst Alexander Alexandrovich. Bildstorl 40 x 31.
Slitage, fläckar, skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.