Etui i mahogny med mässingshandtag. Sextant tillverkad i England 1 oktober 1963 enligt bifogat certifikat. Serienummer 63657. Etuiets storlek 30x31 cm, höjd 15 cm.
Slitage. Delar saknas. Ej funktionstestad. Etui med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor