BIO- / TEATERBÄNK, 1900-tal.

BIO- / TEATERBÄNK, 1900-tal.

Björk. Nedfällbara sitsar. Nummer 7-9. Längd ca 153 cm, höjd ca 86 cm.

Ställvis blekt. Slitage. Torrsprickor.

Utropspris
1 500 SEK