Bruks- och åldersbetingat slitage med repor och stötmärken. Missfärgning och fläckar med bland annat färgbortfall och rostangrepp. Möjligen senare hyllplan. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.