SKRIVBORDSSTÄLL, glas och metall, jugend, tidigt 1900-tal.

Slipat klarglas, genombruten dekor. Brickans längd, inkl hänklar, 41 cm. På locket blomsterdekor och monogramgravyr.

Del saknas. Anlöpningar. Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR