Brun scotchgrain med detaljer i brunt läder. En ficka med dragkedja framtill. Invändigt en ficka med dragkedja. Fodrad i rutig textil. Adresslapp samr lås med nyckel. Märkt "MULBERRY ENGLAND" samt med numrerad plakett 103424. Ca 65 x 39 x 18 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage. Lukt.