Smycken
716905

RING med 6 fasettslipade blå safirer samt 7 briljant och åttkantslipade diamanter 0.30 ct,

Stämplad WGS för Bengt Wiktorsson, Åsa samt H10 för år 1982. 18K vitguld. Carat enligt gravyr. Vikt 5,9 gram. Storlek

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK