Crossbody. Svart skinn med beslag samt dragkedja i gulmetall. Justerbar samt löstagbar axelrem. Utvändigt fyra fickor. Invändigt tre fickor varav en med dragkedja. Märkt "SEE BY CHLOÉ". Numrerad. Ca 25 x 18 x 13 cm. Dustbag.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.