FÅTÖLJ med FOTPALL, sk "Fladdermusfåtölj", säljes till förmån för Barncancerfonden.

Stomme i svartlackerad metall. Klädsel i brunt läder från Karsfälts gård, reliefstämplat, vegetabiliskt garvat på Tärnsjö garveri.

Obetydliga repor i lädret.

Alla intäkter går oavkortat till Barncancerfonden.

Utropspris
2 000 SEK