SIDENTAVLA, empire, daterad 1832.

Broderi på beigefärgat siden. Daterad och signerad W Edbom 24/6 1832. I ram av mahogny med beslag i pressad mässing. Ca 30,5x30,5 cm inklusive ram.

Smärre sliage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK