BESTICKSERVIS, 83 delar, "Melron", Frankrike, 1900-talets andra hälft.
Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv bordsskedar, tolv matgafflar, elva matknivar, tolv matskedar, sex teskedar, två kapsylöppnare, två ostknivar, ett par trancherbestick.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.