PARTI TENN, 4 delar, bland annat CG Hallberg, 1932.

2 nipperaskar med lock diameter 7,5cm, höjd 7cm. Tobaksburk med lock, cylinderformad, höjd 15cm. Skrin med lock, längd 15,5cm.

Slitage. Bucklor. Repor. Lukt.

Utropspris
2 500 SEK