LJUSSTAKAR, 2+2+1 ST, mässing. Blanda annat "Lampett Pendel" av Pierre Forsell, Skultuna

"Lampett Pendel" av Pierre Forsell, Skultuna i originalkartong.
Ljusstakar, ett par höjd 13 cm.
Ljusstakar, ett par, för lampolja, höjd 28- 32 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
1 500 SEK