BORDSLAMPA, Keramik, Licht Wohnen Karlsruhe, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Rak och stram form. Med två ljuskällor. Etikettmärkt. Total höjd ca 79 cm.

Slitage, repor och märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 800 SEK