Två hyllplan, tre låsbara lådor, låsbart barskåp med ställ för glas, låsbar chiffonjédel med hyllplan och två utdragbara lådor. Höjd ca 115 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage, repor, mindre fanerskador, stötmärken. Två nycklar, endast en är original.