Svart skinn med mässing beslag. Lås märkt med logo. Justerbar axelrem i svart textil. Ett fack under lock. Stämpelmärkt "MULBERRY" samt numrerad 1596323. Ca 33 x 28 x 8 cm. Dustbag.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.