CYKEL, herr, Cleveland, USA, 1900-talets första hälft.

Mörklackerad stomme. Längd ca 175 cm.

Bruksslitage samt åldersbetingat slitage, med repor och märken samt med rostangrepp. Skador. Ej funktionstestad. Renoverad och kompletterad med bladn annat senare handtag, däck, pedelar, ringklocka.

Utropspris
5 000 SEK