RÖKBORD, 1900-talets andra kvartal.

Björk, med glasskiva. Sidor med skåpsdörr och hyllplan. Längd 62, bredd 62, höjd cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. En knopp med bortfall. Mindre märken.

Utropspris
1 500 SEK