COCKTAILSET, 13 delar, nysilver, bland annat GAB, Stockholm, 1900-tal.

11 cocktailglas höjd 8cm, 1 shaker höjd 24cm, bricka med två handtag längd 61cm.

Shakern ej GAB, med minnesgravyr. Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK