Barock

Barock

LJUSSTAKE, mässing, barock

Balusterformat skaft med tre ljuspipor på manchetter. Genombruten dekor. Höjd 32 cm.

Slitage. Renoverad och kompletterad. Anlupen. Manschetter med bucklor.

Utropspris
4 000 SEK