BESTICKSERVIS, 40 delar, "Melron", Frankrike, 1900-talets andra hälft.
Blad i stål, handtag i ben samt gulmetall. Tolv matgafflar, tolv matknivar, fyra matskedar, två smörknivar, fem serveringsgafflar och fem köttknivar. Längd 14,5 - 23 cm.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.