SKÅLAR, 2 st, glas, Gunnel Nyman, ena signerad med syrapenna år -53.
Klart glas med musch. Höjd 6 och 9,5 cm. En signerad G. Nyman Nuutajärvi Notsjö -53.
Smärre bruksslitage.