FISKERULLE, förgylld, ABU, Ambassadeur 5000 C De Luxe. 1900-talets slut

Numrerad 12169.

Rullen med sedvanligt bruksslitage, lådan med skador och inga extra tillbehör.

Utropspris
400 EUR