BESTICK, 40 delar, stål och bakelit, "Focus de lux", Folke Ahrström, Gense, 1900-talets mitt.

7 bordsgafflar (20), 4 bordsknivar (20), 11 bordskedar (20), 10 smörgåsgafflar och 8 smörgåsknivar.

Bruksslitage. Repor. Några med hårt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK