TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

Fyra stycken trädgårdsstolar med hög rygg, vitlackerad stomme och ben i metall, snörad sits och rygg av plastklädd ståltråd.

Rost, smuts, slitage, solblekta.

Utropspris
1 500 SEK