FÅTÖLJER, ett par, "Wave" Hugues Chevalier, Paris, 2000-tal.

Helstoppade sits och rygg, märkta med metalletikett D316170-2-2. Fåtöljerna mäter vardera bredd 73, djup 76, höjd 78, sitthöjd ca 40, sittdjup ca 52 cm.

Bruksslitage, fläckar, skador.

Utropspris
3 000 SEK