OLOF KOLMODIN, "Then trogna siälens gyldene rökelse-kar", tryckt hos Benj. Gottl. Schneider, Stockholm, 1728.

Hård pärm.

Slitage. Fläckar. Bokmal. En sida med skador. Ej fullständigt genomgången.

Ex Libris C.Otto.G. Wibom.

Utropspris
1 500 SEK