FOTBOLLSSPEL, tillverkat av STIGA med 13 signaturer.

Signerad bland annat av elithockeyspelarna Tord Lundström, Bo Berglund och Göran Högosta.
Filtmatta, plast.

86 x 47 cm.

Smuts, slitage, klistermärken. Fotboll fattas.

Utropspris
150 EUR