VÄSKA, "Saddle Bag", och SCARF, Christian Dior.
Fodrad väska med detaljer i läder och "CD"-märkt metall.
En ytterficka, en dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Christian Dior" samt etikettmärkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.
I dustbag med äkthetscertifikat.
Bredd 25 cm, höjd 19 cm, djup 7,5 cm.
Etikettmärkt scarf i bomull.
45 x 115 cm.
Smärre bruksslitage, axelremmen sliten.
S/S 2004, "Dior Surf Chick".