IS-HINK, "Is-Sissi", design Adam Thylstrup, Nils-Johan, 1950-tal samt SHAKER, rostfritt stål.

Rostfritt stål. Med hänklar. Höjd 20 cm med nedfälld hänkel. Shaker med lock och sil. Höjd 21 cm.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK