SKÅP, David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Bland annat teak. Dörrpar med reliefdekor döljandes hyllinredning. Bredd 114 cm, bredd 47 cm, höjd 142 cm Nyckel finns.

Slitage. Repor. Skavd yta. Ställvis blekt

Utropspris
6 000 SEK