Lila läder med silverfärgade metalldetaljer. Invändigt fodrad i svart canvas, ett dragkedjeförsett fack. Märkt "GIVENCHY MADE IN ITALY". Ca 20 x 7 x 16 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.